Haber

Abdüllatif Şener’den eleştiriye yanıt: CHP’yi belediye seçimlerinde yenilgiye sürüklüyorlar

CHP’den milletvekili adayı gösterilmeyen ve son günlerde defalarca hem partiyi hem de Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştiren eski CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener gündemde kalmaya devam ediyor.

CHP’DEN İSTİFA ETTİĞİNİ AÇIKLADI

Şener, cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk turunda ATA İttifakı’nın adayı Sinan Oğan’a oy verdiğini, ikinci turda ise geçersiz oy kullandığını belirtti. sorusuna “Ben zaten istifa ettim” yanıtını verdi.

“KANLARIM DONARAK İZLEDİM”

Şener’in açıklamasının ardından tepki gösteren çok sayıda siyasetçiden biri olan CHP Küme Lideri Özgür Özel, “Gönülden ve kan donarak izledim. Şener’in durumuyla ilgili şunu söylemeliyim: CHP belli kesimlere ulaşabilmeli. Şener’in vicdanlı bir muhafazakar olduğunu iddia etmek ve kendisini CHP listelerinden çıkarmak için cemiyetin… Hangi arkadaşını yerinden ettiyse ondan, ona oy veren partililerden bir özür borcumuz var.”

ELEŞTİRİLERE DÜĞÜNDEN GÖRÜNTÜLERLE YANIT VERDİ

İstifanın gelişmesiyle gündem yaratan ancak konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınan Şener, Mardin’in Kızıltepe ilçesinde katıldığı bir düğünden çektiği görüntülerle eleştirilere yanıt verdi.

“KENDİ SEÇİM HATALARINIZI UNUTMAK İÇİN…”

Burada halay da çeken Şener, görüntüleri paylaşarak, “İki gündür Mardin Kızıltepe’deyim. Düğündeyim ve sokaklardayım. Kendim gibi görünüyor” dedi. oy Hatalarınızı unutturmak için, oy verseniz de vermeseniz de üzerinize kamikaze saldırıları yapan medya trollerinin kamuoyunda karşılığı yok. Önümüzdeki belediye seçimlerinde CHP’yi yenilgiye sürüklüyorlar” diye yazdı.

haberguzelyurt.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu