Ekonomi

Vatandaşın tapu sevinci

Denizli’nin Karşıyaka Mahallesi’nde yaşayan 122 hak sahibi vatandaşın uzun yıllardır çözülemeyen tapu sorunu çözüldü. Müracaatlarını tamamlayan hak sahiplerine tapularını teslim etmeye başlayan Denizli Büyükşehir Belediye Lideri Osman Zolan, vatandaşların tapu sevincine ortak oldu.

Karşıyaka Mahallesi’nde uzun yıllardır tapu sorunu yaşayan 122 hak sahibi vatandaş için tapu teslim töreni düzenlendi. Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan burada yaptığı konuşmada uzun yıllardır sıkıntı yaşayan vatandaşların tapu probleminin çözüme ulaşmasından dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Vatandaşların tapularının hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Başkan Zolan, Karşıyaka Mahallesi’nde tapu sorunu yaşayan 122 hak sahibi vatandaşın probleminin çözüldüğünü, müracaatlarını tamamlayanların tapularına kavuşabileceği muştusunu paylaştı.

22 kişi tapusunu teslim aldı

Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşların muhtaçlıklarını gidermek için gece gündüz çalıştıklarını söz eden Lider Zolan, “Vatandaşlarımız başvurularını tamamlayarak tapusuna sahip olabilecek. Şimdiden hayırlı, uğurlu olsun. Allah’ım sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Sizlerde güle güle oturun, eşiniz, çocuklarınız ve sevdiklerinizle mutlu bir yuvanız olsun. Yarınımız bugünden daha güzel olsun inşallah” diye konuştu. Konuşmanın akabinde Lider Zolan, müracaatlarını tamamlayan 22 hak sahibi vatandaşın tapularını teslim etti. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu