Teknoloji

Yeni Oyun Avatarı: Frontiers of Pandora’nın İlk Oynanış Videosu Geldi: Çıkış Tarihi de Açıklandı

2017’de Ubisoft, James Cameron’ın gişe rekorları kıran Avatar serisinden esinlenen bir oyunun geleceğini duyurdu. Ancak o zamandan beri oyun hakkında çok az şey biliyorduk. Avatar: Frontiers of Pandora adlı yapımın başlangıçta 2022 yılında çıkması planlanıyordu ancak daha sonra ileri bir tarihe ertelendi.

Bugün hayranların merakla beklediği oyunun detayları nihayet paylaşıldı. Ubisoft, bugün düzenlenen Ubisoft Forward etkinliğinde oyunun çıkış tarihini, detaylarını ve oynanış fragmanını paylaştı.

Avatar: Frontiers of Pandora oynanış fragmanı

Avatar: Frontiers of Pandora, şirketin diğer oyunlarında gördüğümüze benzer şekilde geniş bir dünyaya sahip olacak. FPS türünde olacak yapımı oyuncular ister tek başlarına ister arkadaşlarıyla çiftler halinde deneyimleyebilecekler.

Oyun, orijinal Avatar filminden 15 yıl sonra geçecek. Oyuncular, kendi Na’vi karakterlerini yaratırken Pandora’nın benzersiz bölgelerini keşfedebilecekler. Ayrıca Avatar evreninden gördüğümüz birçok yaratığı da yapım aşamasında görebileceğiz.

Avatar Frontiers of Pandora çıkış tarihi

Avatar: Frontiers of Pandora, 7 Aralık 2023’te çıkacak. Oyunun PC hariç sadece yeni nesil konsollara geleceğini de ekleyelim. Yani Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC’de oynanacak.

Avatar: Frontiers of Pandora resmi fragmanı;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu