Teknoloji

Sifu İçin Son İçerik Güncellemesi Geliyor: İşte Ayrıntılar

 
Geliştirici Sloclap, dövüş aksiyon oyunu Sifu için son içerik güncellemesini yayınlamaya hazırlanıyor. Oyunun bu son güncellemesi 7 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için geliyor. Bu güncellemenin ileride Switch konsoluna da gelmesi planlanıyor.
 
Son güncelleme bize ne sunuyor?
 
 
 
Oyundaki Arena Modu güncelleme ile genişliyor ve yeni yerler ortaya çıkarıyor. Tanıdık düşmanlar, işverenler (patron) ve beklenmedik tipler yeni güncelleme ile aynı anda karşımıza çıkmayı bekliyor. Daha fazla savaş imkanı sunan güncelleme, çılgın rekabetleri gözler önüne seriyor.
 
En son içerik güncellemesi, altı dinamik arena, 75 heyecan verici mücadele ve bir dizi ek içerik sunar. Ayrıca bu güncelleme, filmden ilham alan kıyafetler, dövüş sanatları becerilerinizi zorlayacak içerikler, sürükleyici bir yolculuk ve daha fazlasını içeriyor. Ayrıca reflekslerinizi ve stratejik zekanızı test edebileceğiniz zombi benzeri düşmanlar da sizinle buluşmaya hazırlanıyor.
 
Sifu şu anda Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için kullanılabilir.
 
Fragmanı güncelle
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu