Teknoloji

Redfall Çıkış Tarihi Açıklandı

Redfall, Arkane Studios Austin tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan bir nişancı video oyunudur. Redfall, 2 Mayıs 2023’te Microsoft Windows ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülecek!

Redfall oyununun çıkış tarihi belli oldu! Yeni oynanış görüntüleri paylaşıldı!

2023 yılının en çok beklenen oyunlarından biri olan Arkane Austin’in arkasındaki grup, Xbox Developer Direct etkinliği sırasında Redfall’ın hangi platformlarda çıkacağını ve 12 dakikalık yeni bir fragmanı duyurdu.

Redfall için yeni bir fragman paylaşıldı ve oyunun kendine has oyuncu yeteneklerini ve Redfall’ın geçtiği Massachusetts, Redfall’daki deniz feneri görevini inceliyoruz.

Redfall oyunu nedir?

Redfall, hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz hikaye tabanlı bir nişancı oyunudur. Oyuncular dört ana karakterin ortasından seçim yapabilir. Kriptozoolog ve mucit Devinder Crousley, telekinetik öğrencisi Layla Ellison, savaş mühendisi Remi de la Rosa ve Supernatural tetikçisi Jacob Boyer. Daha sonra bir bilim deneyinin sonucu olarak Redfall’u gören vampirlerle savaşmaya başlıyorsunuz.

Redfall ne zaman çıkacak?

Arkan Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından yayınlanan açık dünya FPS nişancı oyunu Redfall’ın yeni nesil Xbox ve PC kullanıcıları için ne zaman çıkacağı açıklandı.

Arkane Studios, hikaye tabanlı nişancı oyunu Redfall’un Xbox Developer Direct etkinliği kapsamında 2 Mayıs’ta piyasaya sürüleceğini duyurdu.

malazgirt-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu