Yaşam

Mahsun Kırmızıgül ve Gülşah Saracoğlu kuliste öpüştü mü? Jet reddi yöneticiden geldi

Birçok ünlü ismin sahne kıyafetlerini tasarlayan ve birçok moda yarışmasında delegasyonda yer alan Gülşah Saraçoğlu ile müzisyen Mahsun Kırmızıgül’ün yakınlaştığı iddia edildi. İkilinin kulislerde öpüştüğü iddia edilince cevap gecikmedi.

“MASADA YAPILAN KÖLE HABERİNDE HUKUKİ SÜRECİ BAŞLATACAĞIZ”

Mahsun Kırmızıgül’ün menajeri Yusuf Kırmızıgül, yaşanan aşk tartışmasının ardından yaptığı açıklamada, “Sanatçımız Mahsun Kırmızıgül hakkında çıkan asılsız ve yüzsüz haberleri kınıyoruz. Bu haberlerin perde arkasını biliyoruz. Mahsun Kırmızıgül hayranlarıyla sıcak bir bağ kurdu. ve sanat hayatı boyunca onu izlemeye gelenleri, menajerlerini, kendisini ziyaret etmek isteyen herkesi ekibinin yanında olduğu kuliste ağırladı.Bu haberler hem sanatçımıza hem de onu dinlemeye gelenlere büyük bir hakarettir. Masaya konulan iftira haberleriyle ilgili hukuki süreci başlatacağımızı kamuoyuna bildireceğiz.”

Gülşah Saraçoğlu, hakkında ortaya atılan tezlere yanıt vermedi.

DEPREM MAĞDURLARI İÇİN SEFERBER OLDU

Şarkıcı olduğu kadar yönetmen rolüyle de tanınan Mahsun Kırmızıgül, geçtiğimiz günlerde İtibar Problemi filmini izleyicinin beğenisine sundu. 6 Şubat’ın merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 2 büyük depremin ardından harekete geçen Kızılgül, afet bölgelerinde haftalarca kalarak depremzedelere yardım ulaştırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu