Ekonomi

Lumen Technologies TSA işlemlerini tamamlamaya hazırlanıyor

DENVER – Küresel bir ağ çözümleri sağlayıcısı olan Lumen Technologies, Inc. (NYSE: LUMN), ay sonuna kadar tamamlanması beklenen işlem destek anlaşması (TSA) işlemlerinin tamamlanmasının önünü açacak şekilde, belirli sözleşmelerde ve kredi anlaşmalarında değişiklik yapmak için bir onay talep süreci başlattı. Değişiklikler, kalan kapanış koşullarının yerine getirilmesine tabidir.

Cuma günü şirket, mevcut vadeli krediler kapsamında kredi verenlerden şirketin kredi sözleşmeleriyle ilgili belirli işlemlere katılmak için onay almaya başladı. Bu adım, daha önce duyurulan ve tadil edilen TSA işlemlerinin tamamlanması açısından büyük önem taşıyor.

Muvafakat talebi, 8 Mart 2024 tarihli Muvafakat Talebi Beyanı ve diğer ilgili materyaller uyarınca yürütülmektedir. Muvafakat talebinin, yerel yasalara uygun olmayacağı herhangi bir yargı alanındaki tahvil sahiplerine yapılmadığını belirtmek önemlidir. Bu tür talepler için lisanslı bir komisyoncu veya bayi gerektiren yargı bölgelerinde, bu talepler, o yargı bölgesinin yasaları uyarınca lisanslı talep acenteleri veya kayıtlı komisyoncular veya bayiler tarafından yapılmış sayılacaktır.

Guggenheim Securities, LLC, TSA ile ilgili olarak Lumen Technologies’in mali danışmanı ve Wachtell, Lipton, Rosen & Katz hukuk danışmanı olarak görev yapmaktadır.

Lumen Technologies, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için metro bağlantısı, uzun mesafeli veri aktarımı, uç bulut, güvenlik ve yönetilen hizmetler dahil olmak üzere ağ yeteneklerinden yararlanmaktadır.

Bu makale basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu