Yaşam

İmza gününe iki kişi geldi: Margaret Atwood, Nail Gaiman ve Stephen King sayesinde tüm kitapları sattı.

DUVAR- Yazar Chelsea Banning, ilk kitabı “Kaçlar ve Efsaneler Üzerine” için imza günü düzenledi. İmza gününe sadece iki arkadaşı gelen yazar, sosyal medya hesabından yaşadığı üzüntüyü şu sözlerle dile getirdi:

“Dün imza günüme sadece 2 kişi geldi. Bu yüzden oldukça hayal kırıklığına uğradım. Özellikle 37 kişinin etkinliğe ‘gidiyorum’ yanıtı vermesi üzerine. Biraz üzgünüm. Dürüst olmak gerekirse biraz utandım.”

Stephen King, Margaret Atwood ve Neil Gaiman gibi tanınmış yazarlar, çok az okuyucunun olduğu veya hiç okuyucunun olmadığı imza oturumlarını anlatarak paylaşımları viral olan Banning’i desteklediler.

Kitapları 350 milyondan fazla satan Amerikalı yazar Stephen King, “‘Salem’s Lot’ için imzaladığım ilk kitabımda sadece bir kişi vardı ve o, ‘Abi, Nazi kitaplarının nerede olduğunu biliyor musun? ?’ “Şişman bir çocuktu” dedi.

Neil Gaiman, “Goog Omens” imza gününde yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Terry Pratchett ve ben, kimsenin gelmediği Manhattan’da ‘Good Omens’ için bir hayran imzası atmıştık. Yani ikiniz de önünüzdesiniz.”

Öte yandan Margaret Atwood, Banning’e şunları söyledi:

“Kulübe hoşgeldin. Bu yüzden, biraz yapışkan bant bulmaya çalışan ve yardım edebileceğimi düşünen bir adam dışında kimsenin gelmediği bir imza günüm vardı.

Banning’in kitabı, gönderisinin viral olması ve tanınmış yazarlar tarafından desteklenmesinin ardından Amazon’un “Arthurian Fantasy” kategorisinde bir numaraya yükseldi. Eserin tüm nüshaları ve 474 adet dijital kopyası satıldı. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu