Yaşam

GAIN’in yeni dizisi “Mahsun J”nin kahkaha dolu galası

Sosyal medyada “Röportaj Adam” olarak bilinen GAIN’de izleyiciyle buluşacak Mahsun Karaca’nın yeni dizisi “Mahsun J”nin galası Uniq İstanbul’da gerçekleştirildi. Kahkahalar gece boyunca havada uçuştu.

GAİN’in merakla beklenen yeni dizisi “Mahsun J”nin galası Uniq İstanbul’da gerçekleştirildi. Sanat camiasından ünlü isimlerin bir araya geldiği geceye katılım büyük oldu. Sosyal medyada “Röportaj Adamı” olarak bilinen ve paylaşımları milyonlara ulaşan Mahsun Karaca’nın başrolde olduğu dizinin ilk iki bölümü ekrana geldi. Gösterimin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Mahsun Karaca, “Çekimler çok zorlu geçti. Daha önce hiç bu kadar yoğun bir tempoya girmemiştim. Biliyorsunuz ben İstanbul’a Adana’dan geldim, orası o kadar soğuk değil. Çekimler sırasında neredeyse her gün hastaydım, hatta 9-10 kez damardan iğne bile oldum. ‘Mahsun J’ dizimiz kuryelerin yaşadığı zorlukları ve bir kuryenin hayatındaki değişimi anlatıyor. “Umarım izleyiciler beğenir ve çabalarımızın karşılığını alırız” dedi.

“Mahsun J”, mutluluğun peşinde koşan kalabalığın arasında Mahsun ve yakın arkadaşı Leyla’nın sıra dışı ve esprili hikayesini izleyiciyle buluşturuyor.

Mahsun J’nin ekibinde Mahsun Karaca’nın yanı sıra Eda Akalın, Mehtap Özdemir, Engin Yüksel, Tuğçe Yolcu, Yosi Mizrahi, Ayça Damgacı ve Fikret Urucu da yer alıyor. Yapımcılığını BKM Mutfak’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini “Gibi” dizisi ve “Dünya Bu” dizisinin ilk iki sezonunu yöneten Ömer Sinir üstlenirken, “Mahsun J” dizisinin senaryosunu Öğünç Ersöz yazıyor. Sekiz bölümlük dizi 26 Ocak’ta GAIN’de yayınlanmaya başlıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu