Haber

Dündar Kılıç’ın Kızı, Alaattin Çakıcı’nın Eski Eşini Öldürdü: Abdurrahman Keskin İşkenceyle Öldürüldü

Ünlü kabadayı Dündar Kılıç’ın kızı Uğur Kılıç, 1995 yılında öldürüldü. Cinayeti kocası Alaattin Çakıcı’nın azmettirdiği iddia edildi. Uğur Kılıç’ı öldüren Abdurrahman Keskin’in Sakarya’da işkence görerek öldürüldüğü ortaya çıktı.

Alaattin Çakıcı, Dündar Kılıç’ın kızı Uğur Kılıç’tan 1994 yılında boşandı, bir yıl sonra Kılıç öldürüldü. Cinayetin azmettiricisi olarak Alaattin Çakıcı gösterildi.

OdaTV’de yer alan habere göre, 90’lı yıllara damgasını vuran cinayeti işleyen Abdurrahman Keskin, geçtiğimiz günlerde Sakarya’da hunharca katledildi.

Abdurrahman Keskin 2002 yılında cezaevinden çıktı.

Abdurrahman Keskin’in kardeşi Hüseyin Keskin, Gazete Duvar’a yaptığı açıklamada, kardeşiyle en son 15 gün önce telefonda görüştüğünü ve sesinin ‘çok kötü’ olduğunu söyledi.

Alaattin Çakıcı, eski eşi Uğur Kılıç’ın öldürülmesinde azmettirici olduğu gerekçesiyle yargılanmış ve 2006 yılında ömür boyu hapis cezasına çarptırılmıştı. Mahkeme daha sonra tahrik indirimi yaparak cezayı 19 yıl 2 aya indirdi. Çakıcı, geçtiğimiz yıllarda yapılan infaz düzenlemesinin ardından cezaevinden çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu