Haber

CITS, elektrikli araçlara yönelik dijital çözüm hizmetlerini Dünya Otomotiv Konferansı’nda tanıttı

CITS Bilişim Hizmetleri, otomotiv sektörünün nabzının tutulduğu Dünya Otomotiv Konferansı’na katılarak sektöre yönelik geliştirdiği dijital dönüşüm ürünlerini anlattı.

CITS Bilişim Hizmetleri, Türk otomotiv sektöründeki en güncel trend ve gelişmelerin tartışıldığı Dünya Otomotiv Konferansı’nda elektrikli araçlar için ürettiği batarya taşıyıcı ve izlenebilirlik süreçlerinin yanı sıra dijital analiz hizmetlerini de tanıttı.

CITS Bilgi Teknolojileri Hizmetleri Genel Müdürü Semih Gür, Gür, sektörün üst düzey yöneticilerini bir araya getiren Dünya Otomotiv Konferansı’nda “Elektrikli Araçlar İçin Üretilen Akü Taşıyıcı Örneği ile İzlenebilirlik Süreçleri” başlıklı konuşmasında, araçların uçtan uca izlenebilirliğini sağlayan dijital analiz hizmetleri hakkında bilgi verdi. Otomotiv üretimindeki tüm süreçler. Gür, Bursa’nın ilk Ar. -Geliştirme merkezi olma özelliğini taşıyan CITS’in bölümde bir ilke imza atarak geliştirdiği barkod veya QR kod ile izlenebilirlik, 3D modelleme, hatalı ölçümlerin ısı haritası ile görüntülenmesi gibi projelerden de bahsetti.

Etkinliğe altın sponsor olarak destek veren CITS’in, PLM, SAP, Dassault Systemes ürünlerini ve otomotiv departmanına yönelik kendi katma değerli ürün, hizmet ve çözümlerini tanıttığı standı, katılımcılardan büyük ilgi gördü.

 

Şirketlerin stratejik dijital dönüşüm planlarına katma değer yaratır

Coşkunöz Holding ve bağlı şirketlerinin özellikle bilgi teknolojileri alanında 30 yılı aşkın bilgi ve tecrübesini departmanlara hizmet veren bir kuruluşa dönüştürmek amacıyla kurulan CITS, şirketlere; stratejik dijital dönüşüm gündemlerine uçtan uca katkı sağlama hedefiyle 2016 yılından bu yana dijital dönüşüm yolculuklarına devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

amasrahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu