Haber

Bir hayranının telefonunu fırlatmasının ardından eleştirilen Can Yaman’dan ardı ardına sert açıklamalar!

Yurt dışında geniş bir hayran kitlesine sahip olan Can Yaman, geçtiğimiz günlerde bir hayranının telefonunu attı. Sosyal medyada büyük tepki gören ünlü oyuncu, ilk açıklamasının ardından yeni bir paylaşım yaptı. Can Yaman, “Sen bana tavsiye verecek durumda değilsin” dedi.

Can Yaman bildiğiniz gibi son yıllarda yurt dışında da popüler bir oyuncu haline geldi.

Yaz dizilerinin sevilen yüzü Can Yaman, ‘Erkenci Kuş’ dizisiyle geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Dizinin yurtdışına açılmasıyla birlikte Can Yaman uluslararası alanda tanınan bir oyuncu haline geldi.

Özellikle İtalya’da geniş bir hayran kitlesine sahip olan isim, İtalyan dizilerinde de başrol oynuyor.

İtalya’da televizyon programlarına katılan, hatta dizilerde başrol oynayan ünlü isim, sosyal medya hesabını da etkili bir şekilde kullanıyor. Öyle ki tam 10 milyon takipçisi var.

Can Yaman, son olarak kendisini kameraya çekmeye çalışan bir kişinin telefonunu fırlattı.

Ünlü oyuncu arabasına binerken, kendisini çekmek isteyen kişinin telefonunu telefonuyla alıp yere fırlattı. O anlar sosyal medyada büyük tepki çekince ilk açıklama Can Yaman’dan geldi.

“Kendi sorunlarına bak ve benim için endişelenme.”

Sosyal medya hesabından uzun bir aradan sonra Türkçe bir paylaşım yapan Yaman, “Biliyorum ne olduğunu bilmeden hüküm vermeyi, biz istediğimizi söyleyelim diye pusuda beklemeyi seviyorsunuz. Her ne kadar bir skandal gibi görünse de…”

Can Yaman bu kez yeni bir paylaşım yaparak, “Sen bana öğüt verecek, beni eleştirecek durumda bile değilsin…” dedi.

Hayranları tarafından kuşatıldığı bir video paylaşan Can Yaman, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

‘Benim asıl bağım Sicilya Palermo’daki hayranlarımla, başrolünü oynadığım Viola Come Province Mare dizisinin ikinci sezonunu çektiğim Palermo, Sicilya’daydım.. Günün sonunda, Çekimler bittikten sonra sevgi seli ve yorgunluğa rağmen kucaklaşmamız… Yıllardır durum böyle, gerçek bir gün bu Değişmedi bile… İstismarcı ilerlemeler başkadır gerçek hayranlarım diğeri… Umarım bu ayrımı fark etmişsinizdir.’

Elinde telefon olan herkesi hayran olarak sınıflandırmanın yanlış olduğunu belirterek, şöyle devam etti; ‘Tekrar ediyorum, gazetelerin elinde telefon olan herkesi otomatik olarak ‘hayran’ olarak kabul etmesinden rahatsız oluyorum. Bu kadar sevgi ve ilginin olduğu yerde tacizcilerin, tacizcilerin, fırsatçıların da olması kaçınılmazdır. Bunu göremeyecek, bilmeyecek, anlayamayacak kadar saf olamazsınız; ‘Aksi takdirde, gizli amaçlarınız vardır.’

“Ben zaten işimde iyiyim, başka bir ülkede başrollerde oynuyorum… Sizler için bir Türkçe paylaşımı daha paylaşalım, bugün güzel bir günümdeyim.”

Daha önceki paylaşımında kendisine kendi işine baksın diyenlere yanıt veren Yaman, yeni projesinin oldukça başarılı olduğunu ifade etti.

‘Siz bana tavsiye verecek, beni eleştirecek durumda bile değilsiniz çünkü ben daha önce denenmemiş, denemeye cesaret edemediğim şeyleri deniyorum. Buraya turist gibi pizza yemeye ve takılmaya gelmedim, aslında işime bakıyorum. Artık bir kez bile alkışlamanızı ummaktan vazgeçtim, beni yalnız bırakırsanız işimi daha da iyi yaparım. Gelin sizler için bir Türkçe gönderi daha paylaşalım, bugün güzel bir günümdeyim.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu