Haber

Başkan Abdullah Özyiğit gece boyunca çalışmaları yerinde inceledi.

Yenişehir Belediyesi ekipleri, gece boyunca Mersin’de etkili olan şiddetli yağmur ve fırtına nedeniyle dikkatli bir şekilde çalışmalarını sürdürdü. Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit de kent genelinde incelemelerde bulunarak ekiplerin çalışmalarını yerinde inceledi.

Mersin Yenişehir Belediyesi, dün gece kentte etkisini gösteren şiddetli yağış ve kuvvetli fırtına nedeniyle çalışmalarını aralıksız sürdürerek vatandaşların mağduriyet yaşamasını engelledi. Gece boyunca sağanak yağış nedeniyle olası su baskını ve diğer acil durumlara karşı ekipler, anında müdahale için hazır bulundu.

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit de ilçe genelinde incelemelerde bulunarak grupların çalışmalarını takip etti. Lider Özyiğit “Akşam saatlerinde başlayan ve gece boyunca devam eden şiddetli yağış ve fırtına nedeniyle ekiplerimiz sahada aktif ve özverili bir şekilde çalıştı. Vatandaşlarımızın güvenliği önceliğimizdir. Ekiplerimiz olası sorunlara karşı hazırlıklı çalışarak koordineli bir çalışma yürüttü. Olumsuz durumların önlenmesi için.”söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu