Haber

Anadolu Efes – Bursaspor maç salonu değişti

Türkiye Basketbol Harikalar Ligi’nin 19. haftasında Anadolu Efes ile Bursaspor karşı karşıya geliyor. 5 Mart Pazar günü yapılacak olan yarışmanın salonunda değişiklik yapıldı.

“Taraftarlarımızın biletlerini iptal edip iade etmek zorunda kalacağımız için üzgünüz”

Lacivert-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, Sinan Erdem Spor Salonu’nda oynanacak Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası nedeniyle Bursaspor karşılaşmasının Ahmet Cömert Spor Salonu’nda oynanacağı şu şekilde ifade edildi:

“Ahmet Cömert Spor Salonu’nun koltuk kapasitesinin Sinan Fazilet Spor Salonu’na göre çok az olması nedeniyle söz konusu müsabakada koltuk sistemimizi farklılaştırmak zorunda kalacağız ve bu nedenle üzülerek iptal etmek zorunda kalacağız.” ve maç bileti alan taraftarlarımızın biletlerini iade edin.”

“Öncelikle kombine sahiplerimizin maça girmesini sağlayacağız”

Açıklamada şu ifadeler de kullanıldı:

“Bu maça özel en az 2 Basketbol Muhteşem Ligi maçına çıkmış kombine sahiplerimize öncelik vereceğiz ve maça girişlerini sağlayacağız. Maça giren kombine sahiplerimiz boş koltuklara koltuk numarası olmadan oturabilecekler. Salona giriş, sahiplerimizin daha sonra maç için bilet alan taraftarlarımız olacağı şeklinde olacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu